NABÍDKA ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ ZŠ A MŠ POZOŘICE, ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

červeně jsou označeny kroužky, které prozatím fungovat nebudou z důvodu malého počtu přihlášených žáků

Název/ zkratka Vedoucí Den Čas Ročníky Poznámka Cena Učebna
POHYBOVÉ A SPORTOVNÍ KROUŽKY
Taneční kroužek PoznejVíc čtvrtek 15:30 – 16:30 hod. 1. – 6. CENTRUM SPORTU 980 Kč/pololetí
Street dance PoznejVíc úterý 15:30 – 16:30 hod. 2. – 8. CENTRUM SPORTU 980 Kč/pololetí tělocvična
Parkur PoznejVíc středa 15:30 – 16:30 hod. 2. – 7. CENTRUM SPORTU 980 Kč/pololetí tělocvična
Bojové sporty a sebeobrana PoznejVíc čtvrtek 15:30 – 16:30 hod. 1. – 4. CENTRUM SPORTU 980 Kč/pololetí tělocvična
Bojové sporty a sebeobrana PoznejVíc čtvrtek 14:30 – 15:30 hod. 5. – 9. CENTRUM SPORTU 980 Kč/pololetí tělocvična
Zdravotní TV Jan Dudek pátek 13:45 – 14:30 hod. 7. – 9. CENTRUM SPORTU 980 Kč/pololetí tělocvična
Basketbal Jan Dudek úterý 15:30 – 16:30 hod. 3. – 6. CENTRUM SPORTU 980 Kč/pololetí tělocvična
Florbal/FL Zetelová Romana čtvrtek 14:00 – 15:00 hod. 3. – 5. 980 Kč/pololetí tělocvična
Fotbal Jan Budín pondělí 15:30 – 16:30 hod. 5. – 9. 980 Kč/pololetí tělocvična
Sportík Julie Větříšková pondělí 14.00 – 15:00 hod. 1. – 5. 980 Kč/pololetí tělocvična
Jóga pro děti Řehánková Jitka úterý 14:00 – 15:00 hod. 1. – 5. 980 Kč/pololetí ŠD
Badminton Klára Vajdáková úterý 16:30 – 17:30 hod. 4. – 9. 980 Kč/pololetí tělocvična
VÝTVARNÉ KROUŽKY
Keramika Smigová Miroslava čtvrtek 13:30 – 15:00 hod.
jednou za 14 dní
1. – 5. 980 Kč/pololetí učebna Vv
Hravé tvoření Alena Zpěváková středa 14:00 – 15:00 hod. 1. – 5. 980 Kč/pololetí
Rukodělky Budíková Jana pondělí 14:00 – 15:30 hod. 5. – 9. 980 Kč/pololetí
Šikovné ruce Haraštová Alena pondělí 13:15 – 14:00 hod. 1. 980 Kč/pololetí 2. A
Výtvarné techniky Alena Vašíková pátek 14:00 – 15:00 hod 2. – 5. 980 Kč/pololetí ŠD Oranžoví
JAZYKOVÉ KROUŽKY
Hry v angličtině Erika Dvořáková Zobcová středa 14:00-15:00 hod. 1.-2. limit 10 dětí 980 Kč/pololetí
Konverzace v angličtině Eva Trněná úterý 13:15 – 14:00 hod. 4. 980 Kč/pololetí 4. A
Konverzace v němčině Ivana Neradilová úterý 14:00 – 15:00 hod. 7.-9. 980 Kč/pololetí 6.C
Hry v angličtině Hana Matušková čtvrtek 11:45-12:30 hod. 1. 1.A
PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY
Příprava na přijímací zkoušky z M Vladimíra Holoubková středa 14.00 – 15:00 hod. 9.ABC 980 Kč/pololetí 9.B
DALŠÍ KROUŽKY
Mediální kroužek Zdeňka Slezáčková dle domluvy 15.00 -16.00 hod. 7 – 8 980 Kč/pololetí
Čtenářský kroužek Hana Kalová pondělí 14:00 – 15:00 hod. 2. – 5. 980 Kč/pololetí
Pohádkový kroužek Hana Zavadilová čtvrtek 13,00 – 13,50 hod. 1. roč. 980 Kč/pololetí
Tvůrčí psaní (nejen) pro scénáristy akademie Vladislava Vaněčková úterý 15:00-16:00 hod. 6.-9. bude se konat od počtu dvou přihlášených osob zdarma
Deskové a logické hrátky Hana Šebelová středa 14:00 – 15:00 hod 5. – 6. roč. limit 15 dětí 980 Kč/pololetí
Deskohraní a logické hry pro pokročilé Karolína Zabloudilová, Ondřej Zabloudil úterý liché týdny 14:15-16:15 7. – 9. limit 15 žáků 980 Kč/pololetí
Reedukační kroužek, procvičování učiva Kamila Šabová úterý nebo středa 13.15 – 14.00 hod. 2., 3. 980 Kč/pololetí
Včelařský kroužek Ing. Krejčí František pátek 14:00 – 15:00 hod. 1. – 9. začíná 11. 9. zdarma
Malý pěstitel Martina Kolmanová středa 14:00 -15:00 hod. 1. – 5. max. 12 žáků 980 Kč/pololetí
Robotika I. Vojtěch Skrbek středa 14:00-15:00 hod. 1.-3. 980 Kč/pololetí učebna INF
Robotika II. Eva Zavadilová úterý 14:00-15:00 hod. 4.-5. 980 Kč/pololetí učebna INF
Vaření Hana Kalová pátek 14:00 – 15:00 hod. 6. – 9. 980 Kč/pololetí
Věda nás baví I. skupina Věda nás baví pátek 13:00 – 14:00 hod. 1. – 9.
Věda nás baví II. skupina Věda nás baví pátek 14:00 – 15:00 hod. 1. – 9.
BASTLÍRNA – staňte se moderními kutily! Mgr. Pavel Janeček pátek 14:00 – 15:00 hod. 6. – 9. limit 10 žáků 980 Kč/pololetí