• DSC 0306
 • DSC 0191
 • DSC 2043
 • DSC 3801
 • uvod2015 09
 • DSCN0451
 • DSC 3807
 • DSC 3813
 • DSC 0457

 • uvod2015 04
 • DSC 0342
 • DSC 3802

Aktuality

Přihlášení

Elektronická žákovská knížka

Objednávky stravného

Zavedení elektronické žákovské knížky

Naše škola po půldruhý rok testovala systém elektronických žákovských knížek. Všichni naši žáci měli stále zavedenou klasickou „papírovou", ale oni sami i jejich rodiče již měli možnost ke komunikaci s učiteli i vedením školy využívat i tu elektronickou.
Elektronická žákovská knížka (dále již jen E-ŽK) poskytuje značné množství výhod. Každý žák i rodič má v systému zřízen samostatný účet s vlastním heslem. Díky E-ŽK je komunikace všech zúčastněných stran rychlejší a přehlednější, rodičům poskytuje širší zpětnou vazbu, například díky průběžným aritmetickým průměrům u jednotlivých předmětů, učitelům zase umožňuje v případě potřeby komunikovat se všemi rodiči či žáky najednou a v neposlední řadě se E-ŽK dá jen velmi těžko ztratit nebo zapomenout.

Jelikož se tuto formu spolupráce podařilo za testovací období postupně sladit a zbavit nedostatků, rozhodli jsme se od školního roku 2014/2015 udělat další krok a přejít výhradně k E-ŽK. Chápeme také, že ne všichni rodiče mají pravidelný přístup k internetu, proto umožňujeme ve výjimečných případech papírovou žákovskou knížku i v nastávajícím školním roce zachovat.

Věříme, že tento krok povede ke spokojenosti všech zúčastněných stran.

Mgr. Petr Kadlec

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates