• DSC 0306
 • DSC 0191
 • DSC 2043
 • DSC 3801
 • uvod2015 09
 • DSCN0451
 • DSC 3807
 • DSC 3813
 • DSC 0457

 • uvod2015 04
 • DSC 0342
 • DSC 3802

Aktuality

Přihlášení

Elektronická žákovská knížka

Objednávky stravného

Vítáme Vás v novém školním roce 2014/2015

Nový školní rok začíná

Přestože školní rok teprve začíná, můžeme se již nyní podívat, co nás v něm čeká. Pro děti, rodiče i širokou veřejnost jsme připravili spoustu novinek, ale nezapomeneme pochopitelně ani na tradiční akce.
Patrně největší změna je rekonstrukce všech sociálních zařízení v budově školy. Za touto velmi žádanou změnou stojí finanční podpora ze strany zřizovatele naší školy.
Nejde však o jedinou stavební úpravu či změnu, kterou škola přes prázdniny prošla.

 

Podařilo se nám zrekonstruovat i školní tělocvičnu. Staré ochranné mříže nahradilo nové modřínové obložení. Celá tělocvična je i kompletně vymalována. Během prázdnin se podařilo celkově zrekonstruovat tři kmenové učebny. V budově mateřské školy došlo k výměně sociálního zařízení v další ze tříd staré budovy MŠ. Děti se mohou také těšit na nové matrace na lehátka, které využijí v době odpoledního odpočinku.

Nezapomněli jsme ani nákup nového nábytku do kmenových tříd – jedná se o třídy 2.B, 3.B a 6.B.

Z dotačních titulů Evropských strukturálních fondů byly ve škole nainstalovány další tři interaktivní tabule.

Od října se rozběhnou ve škole i školce již tradiční volnočasové aktivity. Část bude hrazena z Komunitního centra, které je zřízeno při naší škole. Jedná se např. o keramiku, jazykové (angličtina, němčina, španělština a ruština), rukodělné a sportovní kroužky, informatiku, psaní na stroji a mnohé další. Celou nabídku volnočasových aktivit můžete najít na jiném místě v tomto Zpravodaji.

Od září 2014 bude školu navštěvovat 370 žáků v základní škole a předškolní zařízení nabídnou také své prostory celkem 111 dětem.
Závěrem mi dovolte, abych našim žákům popřál úspěšný nový rok. Jejich rodičům přeji, aby se svými dětmi prožívali samé radosti z dosažených úspěchů a našim vyučujícím pak mnoho zvídavých dětí.


PhDr. Jan Dudek, ředitel školy

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates