• DSC 0306
 • DSC 0191
 • DSC 2043
 • DSC 3801
 • uvod2015 09
 • DSCN0451
 • DSC 3807
 • DSC 3813
 • DSC 0457

 • uvod2015 04
 • DSC 0342
 • DSC 3802

Aktuality

Přihlášení

Elektronická žákovská knížka

Objednávky stravného

Halloweenský den

Kdo navštívil ve středu 25. října naši školu, jistě se nestačil divit. Mohl si chytit čarodějnici, pojídat červíky, ulovit slizkou příšeru, vykrmit obludu, proletět na koštěti slalomem či vyzkoušet nejrůznější pochutiny a „nechutiny". Celkem dvanáct stanovišť podobného charakteru si pro své mladší spolužáky přichystali stylově nastrojení členové Žákovského parlamentu. Oslavili tak společně anglosaský svátek, který stále více prorůstá do našich domovů a kryje se s českými Dušičkami. Učitelé se zapojili přípravou netradiční výuky nejen v hodinách angličtiny, ale i v dalších předmětech.


I děti se na tento den poctivě připravily. Jednotlivci si oblékli více či méně strašidelné kostýmy, třídní týmy se domluvily na společné halloweenské výzdobě. Komisi tvořené netřídními učiteli připadla těžká úloha – musela rozhodnout, která učebna je v záplavě kostlivců, náhrobků, dýní, duchů, pavouků či strašidel tou nejoriginálnější.

Její verdikt zní nakonec takto:
Na prvním stupni vyhrála třída 4. B následovaná třídou 5. A. Třetí místo obsadily se stejným počtem bodů třídy 3. B a 4. A.
Druhý stupeň převálcovala suverénní 6. B s maximálním počtem bodů, následovaly třídy 6. C a 7. A, na třetím místě skončila 7. C.
Na vítěze čekají předbíhací kartičky na oběd, ostatní umístěné třídy jistě potěší halloweenské sladkosti.

Za Žákovský parlament
Mgr. Ivana Neradilová

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates