• DSC 0306
 • DSC 0191
 • DSC 2043
 • DSC 3801
 • uvod2015 09
 • DSCN0451
 • DSC 3802
 • DSC 3807
 • DSC 3813
 • uvod2015 04
 • DSC 0342
 • DSC 0457

Aktuality

Přihlášení

Elektronická žákovská knížka

Objednávky stravného

Děti ze školní družiny/ZPD se podívaly do Ruska

V měsíci lednu jsme se rozloučili s Amerikou a javorovými listy. Na stíracích mapách jsme ukázali do místa zobrazujícího Kanadu a přelétli přes Atlantský oceán přímo do Ruska. Zde nás čekala o něco větší dávka sněhu než na dosavadních cestách, a mohli jsme si tak užít stavění sněhuláků i ostatní zimní radovánky. Přečetli jsme si základní informace o Rusku, poslouchali ruskou hudbu, například známou píseň Kaťuša či pěvecký soubor Alexandrovci. Poslouchali jsme také ruské lidové pohádky.

V naší výtvarné tvorbě vítězila především rozkládací panenka, známá Matrjoška. Líbila se také skládací ruská harmonika nebo rámeček na fotografie inspirovaný známým ruským animovaným seriálem Jen počkej, zajíci! Tento seriál spolu s pohádkou Mrazík byly taktéž námětem pro hry pohybové. Naše putování Ruskem si můžete prohlédnout na školním facebooku. Velkým projektem v tomto měsíci byla bezpochyby pomoc onkologicky nemocným dětem prostřednictvím Nadačního fondu Krtek.

Bc. Jitka Řehánková

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates