• pdfVýsledek zápisu do ZŠ
  • pdfSdělení vedoucí ŠJ
  • pdfSeznam pomůcek
  • 2.9. 2019 - Zahájení školního roku od 10 hod. (1.až 6. ročník na školní zahradě, 7.až 9.ročník ve třídách) - v případě nepříznivého počasí 1. a 6. ročník ve školní jídelně, ostatní ročníky ve třídách
  • 5.9. 2019 - Třídní schůzky od 17 hod.

Doma i v práci stále v pohodě

Základní škola a mateřská škola Pozořice se opět zapojila do evropského projektu Ministerstva práce a sociálních věcí. Cílem projektu s názvem Doma i v práci stále v pohodě,který navazuje na již ukončený projekt V pohodě doma i v práci, je podpora zaměstnanosti rodičů našich žáků.

Projekt zajišťuje vyšší stabilitu rodičů mladších dětí na trhu práce a napomáhá skloubení pracovního a rodinného života prostřednictvím celodenní péče o naše žáky.

V rámci projektu budou realizovány tři hlavní aktivity. Primární aktivitou je provoz zařízení péče o děti 1. stupně základní školy, dalšími aktivitami jsou příměstské tábory v době školních prázdnin a doprovod dětí na kroužky a zájmové aktivity. Všechny tyto služby bude škola poskytovat bezplatně.

Realizace výše uvedených aktivit zaměřených na péči o děti na 1. stupni základních škol včetně doplňkových aktivit v době mimo školní vyučování umožní rodičům zapojených dětí sladit pracovní rytmus s péčí o rodinu.

Rozpočet celkem: 7 346 047,- Kč

Trvání projektu: 1. 8. 2018 – 30. 6. 2021